Vážení influenceři,

s nadšením Vás oslovuji s nabídkou spolupráce, která by mohla být pro Vás i pro nás vzájemně výhodná. Jsem majitelem online obchodu, který se specializuje na prodej unikátních kvalitních krytů na mobilní telefony. Rád bych Vás pozval, abyste se stali součástí naší exkluzivní spolupráce a pomohli nám šířit povědomí o našem značkovém obchodě – www.acover.cz.

Spolupráce s influencery

V dnešní době je ochrana mobilního telefonu nejen otázkou praktičnosti, ale i módního výrazu. Naše kryty spojují kvalitní ochranu s unikátním designem, což je ideální kombinace pro každého, kdo chce svůj telefon chránit bez kompromisů.

Rádi bychom Vás pozvali k propagaci našich produktů na Vašem Instagramu, který má obrovský dosah a může pomoci našemu obchodu dosáhnout širšího publika. Na základě naší spolupráce bychom Vám nabídli provizi, která by byla vázána na počet objednávek, které byly uskutečněny díky Vašemu úsilí. Tímto způsobem můžete efektivně vydělávat zároveň, co pomáháte zvýšit povědomí o naší značce.

Pokud jste nadšeni pro naši nabídku a cítíte, že by tato spolupráce mohla být pro Vás atraktivní, rádi bychom s Vámi diskutovali o dalších podrobnostech. Můžeme spolu promluvit o tom, jaký obsah byste měli vytvářet, jak by probíhalo sledování objednávek a samozřejmě o výši provize.

Prosím, dejte nám vědět, zda jste o naší nabídce zaujati, a pokud ano, rádi bychom se s Vámi spojili a začali plánovat tuto spolupráci blíže.

Děkuji Vám za váš čas a váš zájem o naši značku. Těším se na možnost spolupracovat s Vámi a dále šířit radost z našich kvalitních krytů na mobilní telefony.

Kontaktujte nás zde #acover_case

S pozdravem, Aleš Kulich

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: